Toplu SMS Hizmetimiz

Toplu SMS Hizmetimiz

Toplu SMS Hizmetimiz

Toplu Sms Hizmeti
Firmamız 32 yıldır Zonguldak’ta perakende iletişim, bilişim hizmetlerimizi pazarlamak ve gerekli teknik destekleri sağlamak hedefiyle Karatel Karadeniz Telefon adıyla sms sektörüne giriş yapmış ve bilişim, iletişim ve telekomünikasyon alanlarında tanınmış ve sektörde adını duyurarak önemli başarılara imza atmış ve atmaya devam ediyor haldedir. Bu sistem gelişmiş firmaların ve markaların kullanması gereken otomatik bilgilendirme mesajları atılmasını sağlıyor. Bu nedenle kendi sektöründe tanınmış markaların ve firmaların kullanması gereken önemli bir tanıtım yöntemi ve bilgilendirme alanını kendi bünyesine katarak müşteri portföyünü artırması için gerekli bir sistemdir. Firmanızın ve markanızın hızlıca büyümesine destek olan bu sistemi kullanmak ve bilgi almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edip gerekli ve daha detaylı bilgilere ulaşma imkanını kullanabilirsiniz. Çalışma saatleri ve günleri içinde web sitemizden hızlıca bilgi alabiliyorsunuz.

Toplu SMS Fiyatları
Karatel Bilişim firmamız, sms sektörüne de hizmet sunmaya başlamıştır. SMS hizmetimizde farklı paketlere göre farklı paketlere göre farklı fiyatlandırmalar mevcuttur. Paketlerin sms sayısı arttıkça, fiyatta da bir artış meydana gelmektedir. Ancak sektörün en uygun fiyatlı toplu sms hizmeti sunan firması olmamız nedeniyle fiyat konusunda memnun olacağınızdan emin bir şekilde hizmet veriyoruz. SMS fiyatlarımız paket adetine göre değişiklik gösterdiği için net bir fiyat almak için web sitemizi ziyaret edip, firmamızın iletişim ekibi ile iletişime geçerek günün istediğiniz saatinde ve her konu ile ilgili sorularınızı sorabilir ve sizi memnun edecek geri dönüşler alabilirsiniz.

Toplu SMS Paketleri
Kartel Bilişim firmamız sms sistemlerinde hizmet sunarak, siz müşterilerimize en uygun fiyatlı hizmeti sunmak amacıyla memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyor. SMS paketlerimiz şu şekildedir; 10.000 sms, 25.000 sms, 50.000 sms, 100.000 sms ve 500.000 sms. Ancak sadece bu rakamlarda sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir anlaşmaya varıp adetlerini artırarak fiyat konusunda da anlaşma sağlıyoruz.

Toplu SMS Kartel Bilişim Firmamızda Sunduğumuz Diğer Hizmetler
Sektörde müşterilerimize sunmuş olduğumuz toplu sms hizmetlerimizin dışında 0850’li müşteri hizmetleri numaraları, ıpsantral, restoran yazılımı, market yazılımı, garson çağırma sistemi, barkod otomasyon donanımları, vega şefim restoran kafe ver bar otomasyonu, sesli mesaj, netsantral, mobil pazarlama ve OTP hizmetlerini de sizlerle buluşturuyor.

Toplu SMS Nasıl Satın Alınır?
Firmamızdan toplu sms hizmeti satın almak için yapılması gereken işlemler oldukça kolaydır. Bunun için ilk yapılması gereken web sitemizi ziyaret ederek almak istediğiniz hizmetin ya da ürünün üzerine tıklayıp açılan sayfada ürün isminin alt tarafında bulunan fiyat al butonuna tıklayarak gerekli bilgileri aldıktan sonra sipariş verip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer online olarak değil bayilik hizmeti verdiğimiz firmalarımızdan bilgi almak ve ürün satın almak istiyorsanız ülkemizin 57 ilindeki bayilerimizden birini ziyaret ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

shares