Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri
Yıllardır sektörde sunduğumuz güvenilir barkod sistemleri ile sektörde öncülük yapmaktayız. Karatel Bilişim Güvenlik ve Danışmanlık firmamızın vermiş olduğu hizmetler sayesinde müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemli bir husustur.

Barkod Sistemleri Nelerdir?
Karatel bilişim bünyesinde Barkod sistemleri, olarak barkod okuyucu ve barkod yazıcı gibi ürün hizmetleri sunmaktayız. Ürünlerimizi detaylı olarak incelemek isterseniz üst menüde bulunan ” Ürünler ” sekmesinden online olarak Barkod sistemleri içeren ürünlerimizi inceleyebilir hatta dilerseniz online sipariş verebilirsiniz. Barkod okuyucu ve barkod yazıcılar günümüzde en sık kullanılan OT/VT ürünleri arasında olmakla beraber aynı zamanda küçük , büyük fark etmeksizin tüm firmalara zaman bakımından da iş yükü bakımından da çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Ofis ortamlarında ve endüstriyel alanlarda kullanılabilen birçok OT/VT ürün modeli firma bünyemizde bulunuyor. Barkod mekaniği ile çalışan barkod yazıcılar, hızlarına, büyüklüklerine, çözünürlük görünümüne, endüstriyel oluşuna ve daha farklı özelliklerine göre sınıflandırılıyor. Yazıcılar, karton malzemelere ya da etiketlere baskı yapmaya uygun üretiliyor ancak katlamalı etiketlerle de baskı yapılabiliyor.

Barkod Yazıcı Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar
Barkod yazıcı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunuyor. Barkod yazıcı seçerken satın alma sırasında ya da öncesinde şu unsurlara dikkat edilmelidir;

Etiketin hangi şartlara dayanabileceği, istenilen etikete baskı yapıp yapmadığı, etiketin dayanıklılığı, neyin neden etiketlendiği, hangi yazılımlarda kullanıldığı, seri mi paralel mi bağlandığı, etiketin yapıştırılma yöntemi, mekaniğin ne sıklıkla çalışacağı, hangi hıza sahip olduğu, etiketin ebatlarına uyup uymadığı, 2 boyutlu mu tek boyutlu mu barkod yazdırılacağı, baskı çözünürlüğünün ne kalitede olduğu, gelecekteki baskı ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamayacağı, eğitim ve bakım hizmetlerinde ne kadar vakit alacağı, başka kullanım özellikleri olup olmadığı ve alternatif seçeneklere sahip olup olmadığı unsurlarına dikkat edilerek doğru model seçilebiliyor.

Siz de barkod okuyucu , barkod yazıcı gibi ürünler hakkında detaylı bilgi almak veya ürün siparişi vermek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karatel bilişim güvenlik ve danışmanlık olarak soracağınız tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyarız. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere hoşça kalın.

Görüşmeyi Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?